مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با طراحان ما قبل از خرید و اجرا از پروژه خود اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

حمل و نقل رایگان

حمل و نقل سفارشات در شهر تهران به صورت رایگان می باشد.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه محصولات این شرکت دارای یک سال ضمانت کیفیت می باشند.

طراحی کابینت

طراحی سه بعدی

کیفیت و گارانتی

کیفیت در تولید و گارانتی

کنترل دقیق کیفیت توسط متخصصین مجرب 

جشنواره و قرعه کشی

جشنواره و قرعه کشی


گروه طراحی دکوراسیون موناکو در پاسخ به استقبال بی نظیر شما مشتریان گرامی از تولیدات با کیفیت و محصولات وارداتی این شرکت از برندهای معتبر اروپایی اقدام به برگزاری طرح های ویژه فروش نموده است. این طرح ها شامل پکیج های تفریحی مسافرتی و تخفیفات ویژه بوده که در جشنواره های متعدد این شرکت و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت ها ی داخلی در هنگام خرید و یا بر اساس حجم خرید به شما بزرگواران تعلق خواهد گرفت.
جشنواره های دکوراسیون موناکو به صورت ماهیانه و فصلی و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت های داخلی برگزار می گردد و شما می توانید با خرید از ما در هر موقع از سال به خانواده بزرگ این شرکت بپیوندید و از هدایای ما بهره مند گردید.


جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی


پکیج های تفریحی مسافرتی
این پکیج ها شامل سفر به تمامی اقسام نقاط توریستی ، باستانی، تفریحی، گردشی و ... به داخل و خارج از کشور می باشد . به عنوان مثال سواحل مدیترانه ، سواحل خلیج فارس، سواحل شرق آسیا و همچنین سفرهای زیارتی در داخل کشور و عتبات عالیات در خارج از کشور می باشد. شما مشتریان گرامی با خرید خود در قرعه کشی این پکیج ها شرکت داده خواهید شد و در صورت برنده شدن کلیه هزینه های مربوطه از طرف گروه دکوراسیون موناکو در قالب هدیه به شما تقدیم خواهد گردید.

تخفیفات ویژه:
از آنجا که شما مشتریان و خریداران گرامی بعد از خرید عضوی از خانواده بزرگ ما خواهید شد ، شرکت دکوراسیون موناکو بر اساس مقدار خرید و تعداد دفعات خرید شما تخفیفات ویژه خود را در قالب بن خرید ، کارت هدیه ، تخفیفات ویژه از فروشگاههای معتبر ، مکان های تفریحی شایسته و ... به قید قرعه به عنوان هدیه به خانواده ی خود تقدیم خواهد کرد.


((امید است با این خدمات بتوانیم سپاسگزار اعتماد شما باشیم.))