مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با طراحان ما قبل از خرید و اجرا از پروژه خود اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

حمل و نقل رایگان

حمل و نقل سفارشات در شهر تهران به صورت رایگان می باشد.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه محصولات این شرکت دارای یک سال ضمانت کیفیت می باشند.

طراحی کابینت

طراحی سه بعدی

کیفیت و گارانتی

کیفیت در تولید و گارانتی

کنترل دقیق کیفیت توسط متخصصین مجرب 

کیفیت در تولید و گارانتی محصولات دکوراسیون موناکو

کیفیت در تولید و گارانتی محصولات دکوراسیون موناکو


پیشرفت سریع در زمینه‌های طراحی و تولید محصولات مرتبط با دکوراسیون اداری، تجاری و مسکونی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، ما را نیازمند پیروی از الگوها و روش‌های نوین برای ارایه بهتر و مناسب‌تر محصولات و خدمات كرده است.
سرعت و دامنه گسترش فن‌آوری‌ تولید و همچنین افزایش روزافزون تنوع محصولات در بازارهای بین‌المللی، كیفیت و بهبود مستمر آن را به یك امر اجتناب‌ناپذیر تبدیل كرده است. از این رو و در حال حاضر، یكی از دغدغه‌های مدیران موناکو استقرار سیستم مدیریت كیفیت در مجموع تحت مدیریتشان است تا در كنار انجام سایر فعالیت‌های مرتبط با كنترل كارایی و اثربخشی فرآیندها بتوانند شرایط مساعدی را برای حضور و حفظ توانایی رقابت در بازارهای ملی و بین‌المللی و همچنین جلب رضایت مشتری فراهم نمایند.
کیفیت در تولید و گارانتی مبلمان اداری موناکو کیفیت در تولید و گارانتی مبلمان اداری موناکو
در شرایط حاكم و با در نظر گرفتن بازار رقابتی، كیفیت‌تنها عامل موفقیت در ربودن گوی سبقت از رقبا بوده و از این روست كه توجه مدیران گروه طراحی دکوراسیون موناکو را به خود معطوف داشته است. چرا كه آنها برای بقاء و تداوم حضور خود در عرصه رقابت و تجارت جهانی ناگزیر به تطبیق خود با شرایط محیط و ارایه محصولاتی با كیفیت متمایز و به عبارتی متناسب با نیاز مشترك هستند.
اگرچه تولید محصول باید مطابق ذوق و سلیقه مصرف‌كنندگان باشد اما این شرط به تنهایی برای جلب رضایت مشتری كفایت نمی‌كند زیرا كسب رضایت كامل مشتری هنگامی حاصل می‌شود كه یك شركت بتواند از طریق ارایه كالا و خدمات با كیفیت مناسب توأم با ظاهر جذاب و مطابق پسند و سلیقه مشتریان این حس رضایت را در آنها به وجود آورد. آنچه در مجموع محصول كار یك شركت را از كیفیت مطلوب برخوردار می‌سازد، چگونگی استفاده بهینه از سخت‌افزار، نرم‌افزار، فن‌افزار و نیروی انسانی است كه این مجموع را در غالب امكانات و تجهیزات مواد اولیه، روش‌ها و ابزارهای مدیریتی كه توسط منابع انسانی به كار می‌روند، می‌توان تحقق بخشید.
وظیفه اصلی مدیریت كیفیت، تضمین كیفیت است زیرا موجب می‌شود تا مصرف‌كننده دریابد كه محصولات با خدمات ارایه‌ شده مطابق خواست و انتظار وی است و به این ترتیب اعتماد هر چه بیشتر وی را می‌توان جلب كرد و رسیدن به این هدف یعنی تضمین كیفیت محصولات و خدمات، و در نتیجه سبب می‌شود كلیه پرسنل اعم از سرپرستان قسمت‌های مختلف، مدیران رده‌های بالا و حتی بازرسان وظیفه خود را به خوبی بشناسند و آن را كامل و به نحو احسن انجام دهند.

کیفیت در تولید و گارانتی مبلمان اداری موناکو

دکوراسیون موناکو به منظور برآوردن رضایت مشتری در دو جهت اقدام می كند:
الف) جنبه درون شرکتی:
تضمین ایجاد و حفظ كیفیت كالا بر اساس نظم درون شرکت
ب) جنبه بیرونی:
تضمین كیفیت مبتنی بر قراردادهای منعقد شده با مشتریان و مصرف‌كنندگان

رعایت كیفیت در زمینه فرایند تولید و خدمات ما شامل مراحل زیر می‌شود:
۱- كنترل مواد اولیه جهت ساخت و بسته‌بندی
۲ - كنترل مواد و محصولات در حین تولید و برچسب‌گذاری
۳- كنترل محصول نهایی و اطمینان از اینكه خطایی درروند تولید محصول رخ نداده است كه در صورت بروز خطا، بخش مدیریت و كنترل كیفیت، مسؤول تأیید و عدم تأیید همه موارد اجرایی و خصوصیات مربوط به محصولات به لحاظ ماهیت، قدرت، كیفیت و خلوص است.

وجود كالای مناسب با جلب مشتری فراوان در بازار نشان دهنده این است كه تمام كسانی كه در تولید، ارایه و عرضه آن نقش داشته‌اند، با انجام وظایف خود به بهترین نحو ممكن، به هدف خود رسیده‌اند. در كل می‌توان گفت كنترل كیفیت در هر صورت نوعی كنترل است و كنترل همیشه مطلوب است.